Yasal Bilgi

Bu web sitesinin sahibi Cemal Cevheroğlu ( Cevher Isı ) olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisiCemal Cevheroğlu ( Cevher Isı )’ya  aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

– İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisiCemal Cevheroğlu ( Cevher Isı )’ne ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.Cemal Cevheroğlu ( Cevher Isı ) bu web sitesini, müşterilerine ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunabilmek, üretim teknikleri ile ilgili açıklamalar yapmak, kurumsal yapısı hakkında fikir vermek ve müşterileri ile iletişim kurabilmek amacıyla yayınlamaktadır.

–Cemal Cevheroğlu ( Cevher Isı ) web sitesinde mevcut olan bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniğinin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir.Cemal Cevheroğlu ( Cevher Isı )’nin web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili ürün ya da hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir.

–Cemal Cevheroğlu ( Cevher Isı ), işbu sitede yer alan her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniğini önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

– İşbu sitedeki bilgi, belge, çizim, resim, fotoğraf ve yazım tekniğiCemal Cevheroğlu ( Cevher Isı )’ne aittir. Cevher Isı’nın izni olmadıkça bireysel kullanım dışında sitenin görüntülenmesi, içeriğin kaynak gösterilmeksizin alıntı yapılması ve saklanması yasaktır. İşbu web sitesindeki bilgi, belge ve görsellerin izinsiz kullanımı, dağıtılması ve saklanması telif haklarının ihlaline girmektedir.

–Cemal Cevheroğlu ( Cevher Isı ) site üzerinden gönderilen e-mail, iş başvurusu, CV ve mesajlar, Cevher Isı  kullanımına geçmiştir ve kullanımı serbesttir. Bu dokümanların kullanım, kopyalama, dağıtım ve diğer amaçlar ile kullanımını saklı tutar.

– İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde BURSA Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.